Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

X WIOSNA Z FIZJOTERAPIĄ

W dniach od 22 do 23 kwietnia w Warszawie odbyła się dziesiąta już edycja Wiosny z Fizjoterapią organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii oraz Zakład Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

 

Naszą Uczelnię na tym wydarzeniu reprezentowała trójka studentów z II roku studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia: Gabriela Bidzińska, Tomasz Matusz, Piotr Tkocz. Tematyką Konferencji w tym roku były: Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji. Spośród wielu tematów prac zgłoszonych przez naszych studentów dwie zakwalifikowano do sesji ustnej, natomiast jedną do sesji plakatowej. W sesji ustnej wyniki swoich badań zaprezentowało 18 zespołów badawczych z całego kraju. Pomimo niezwykle wysokie poziomu prezentowanych doniesień jedna z prezentowanych przez naszych studentów prac uzyskała tytuł Najlepszej Pracy dla studiów magisterskich.

Autorom nagrodzonej pracy serdecznie gratulujemy!

img06.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 213
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 30-03-2017 10:11

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera