W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

TARGI PROMOCYJNE W NYSIE

21 kwietnia 2016 r. studenci pierwszego roku fizjoterapii Pan Sebastian Guz i Pani Kateryna Hill oraz studentki drugiego roku położnictwa Pani Łucja Bołoz i Pani Sandra Kluczna wraz z opiekunem z ramienia Instytutu Fizjoterapii dr Agatą Mroczek uczestniczyli w promocji Uczelni podczas Targów Edukacji i Pracy w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.

Wystawcami byli przedstawiciele uczelni, jak również reprezentanci firm, zaś jej odbiorcami licealiści. Zadaniem studentów było promowanie uczelni, w tym informowanie w zakresie prowadzonych przez Uczelnię kierunków, odpowiadanie na pytania licealistów, jak również zachęcanie do studiowania na naszej Uczelni. Studenci rozdawali także ulotki i promocyjne gadżety. 

Podczas Targów Edukacji i Pracy można było również wziąć udział w warsztatach tematycznych: Autoprezentacja skutecznym narzędziem wejścia w nowe środowisko, Otwórz drzwi do kariery, Dlaczego nie odpowiadają na moje podanie o pracę – czyli jak stworzyć CV idealne. 

Serdecznie dziękujemy studentom za aktywne promowanie naszej Uczelni!

nysa1.jpeg nysa2.jpeg

nysa3.jpeg nysa4.jpeg

 

Licznik wizyt na stronie: 373
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 29-03-2017 13:51

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera