W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

WYCIECZKA INTEGRACYJNA PRACOWNIKÓW PMWSZ W OPOLU

Wycieczka do Pragi

W dniach od 9.09.2016 do 11.09.2016 pracownicy PMWSZ w Opolu wyjechali na 3 dniowy wyjazd integracyjny do Pragi. Program wycieczki był niezwykle ciekawy i dostarczył pracownikom niezapomnianych wrażeń. Wybór miejsc, które można było zwiedzić był wyjątkowo trafny. Pomimo bardzo bogatego programu, wszystko przebiegało sprawnie, zgodnie z opracowanym harmonogramem. Nadzwyczajny, miły, a nawet wesoły nastrój panował już od początku – po zajęciu miejsc w autobusie, aż do pożegnań, po szczęśliwym powrocie. Doskonały wybór przewodnika, który z pasją i znawstwem opowiadał o pięknych miejscach. Panowie Kierowcy również się spisali, zapewniając bezpieczną podróż i wesołą atmosferę w autobusie podczas podróży.

Szczególnie podziękowania należą się Panu Rektorowi dr Tomaszowi Halskiemu, który wyraził zgodę na wyjazd i oczywiście towarzyszył pracownikom dzielnie pokonując wspólnie długie kilometry po Pradze podczas upalnych dni.

Przekonaliśmy się, że wspólny wyjazd jest najlepszą formą integracji pracowników, dostarczając wielu wrażeń, satysfakcji i świetnej zabawy. Życzymy sobie i innym więcej takich wyjazdów.

Serdeczne podziękowania dla organizatora wycieczki

Z pozdrowieniami
Kierownik wycieczki

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 646
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 23-03-2017 12:32
Modyfikował: Bartosz Komuszyński   |  Data modyfikacji: 23-03-2017 12:33

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera