Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Targi Kobiece – Kobiety w Centrum

Targi Kobiece – Kobiety w Centrum

W dniach 12-13.03.2016 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu odbyły się po raz pierwszy na Opolszczyźnie Targi Kobiece – Kobiety w Centrum. Targi adresowane były do wszystkich kobiet pragnących poszukiwać nowych możliwości, rozwijających swoje umiejętności oraz zainteresowanych zdrowym stylem życia. Stanowiły okazję do zapoznania się z asortymentem różnorodnych produktów związanych z branżą kobiecą.

W Targach Kobiecych wzięli udział studenci i pracownicy Instytutu Pielęgniarstwa PMWSZ w Opolu. Stoisko było bardzo kolorowe. Uczestnicy odwiedzający stoisko mogli m.in. wykonać sobie pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, zmierzyć swoją wagę ciała oraz określić wskaźnik BMI.  Odwiedzający byli zaciekawieni ofertą, jaka została przedstawiona przez Instytut Pielęgniarstwa. Studentki bardzo aktywie brały udział w Targach Kobiecych, profesjonalnie podeszły do powierzonych im obowiązków, wykonując wszystkie pomiary oraz udzielając fachowych porad dotyczących wartości mierzonych parametrów

Elżbieta Szlenk-Czyczerska

 

 

Licznik wizyt na stronie: 669
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 18-03-2016 12:12
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 18-03-2016 12:14

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera