W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

TARGI KOBIETY W CENTRUM

W dniach 12-13 marca 2016 odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu targi Kobiety w Centrum.

Targi Kobiety w Centrum były dedykowane przede wszystkim świadomym kobietom, które w sferach aktywności, jak również podczas pokazów, wykładów, prelekcji mogły poszukiwać nowych możliwości, a także rozwijać swoje umiejętności. Było to miejsce inspiracji dla aktywnych kobiet zainteresowanych zdrowym stylem życia, prawidłowym odżywianiem, samorozwojem, przedsiębiorczością, aktywnością zawodową kobiet, a także urodą. W ciekawy sposób kobiety mogły czerpać wiedzę jak aktywnie można spędzać czas oraz jak dbać o swoje zdrowie i urodę. Na poszczególnych stanowiskach można było zapoznać się z szerokim asortymentem ciekawych produktów, a także usług, które ułatwiają kobietom codzienne życie. Wśród wystawców znaleźli się producenci, usługodawcy, a także przedstawiciele uczelni. Do tych ostatnich należała nasza Uczelnia.

Na stanowisku Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu poszczególne Instytuty prezentowały swoje mocne strony. Podczas dwóch dni targów studentki poszczególnych kierunków udzielały informacji, porad na temat zdrowia i urody, a także profilaktyki. Można było zmierzyć ciśnienie krwi, sprawdzić poziom cukru, uzyskać informację na temat profilaktyki raka piersi, czy skorzystać z makijażu. Studentki fizjoterapii rozmawiały z uczestniczkami targów na temat najczęstszych problemów zdrowotnych, z jakimi borykają się kobiety, m.in. bólami kręgosłupa, a także udzielały porad na temat ergonomii pracy i aktywności w czasie wolnym. W obrębie stoiska, w specjalnie przygotowanym gabinecie, można było skorzystać z krótkich masaży.

Szczególne podziękowania należą się studentkom fizjoterapii za ich duże zainteresowanie i nieocenioną pomoc związaną z promocją Uczelni podczas targów Kobiety w Centrum:  Bugiel Katarzyna, Draczewska Natalia, Haładus Marcelina, Hill Kateryna, Kałuża Klaudia, Kowaczek Weronika, Kronek Magdalena, Lewicka Magdalena, Matusiak Beata, Matusiak Donata, Peter Katarzyna, Serenta Natalia, Sinicka Marta i Świerczek Natalia. Opiekunem studentów z ramienia Instytutu Fizjoterapii była dr Agata Mroczek.

 

2kwc.jpeg   3kwc.jpeg   4kwc.jpeg   5kwc.jpeg   1kwc.jpeg

 

Licznik wizyt na stronie: 970
Opublikował: Martyna Kasper   |  Data publikacji: 17-03-2016 11:08

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera