Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Instytut Położnictwa na targach "Kobiety w centrum" w CWK w Opolu

W dniach 12-13.03.2016 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyły się targi „Kobiety w Centrum”. Na wszystkie Panie które przez weekend odwiedziły CWK czekała moc atrakcji i możliwość spotkania nietuzinkowych osób.To impreza dla kobiet i o kobietach. Nie mogło więc zabraknąć Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Na naszym stoisku można było się zrelaksować korzystając z masażu wykonanego przez studentki fizjoterapii, dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi do którego zachęcały studentki pielęgniarstwa. Na kobiety chcące poprawić swoją urodę czekały studentki kosmetologii z całą paletą kosmetyków do makijażu.

Panie zadbane, piękne to również Panie zdrowe, dlatego nie zapominajmy o profilaktyce. Studentki II roku z Instytutu Położnictwa podkreślały jak bardzo ważnym elementem w procesie wykrywania raka piersi jest samobadanie piersi. Pod czujnym okiem opiekunów – mgr Alicji Swędrak, mgr Joanny Stark oraz mgr Mireli Sarneckiej dokonywały pokazu techniki samobadania piersi. Osoby zainteresowane chętnie zadawały studentkom pytania, na które uzyskiwały wyczerpujące odpowiedzi. Stoisko PMWSZ cieszyło się dużym zainteresowaniem.  Każda z Pań otrzymała ulotki propagujące zdrowy styl życia i profilaktykę nowotworów oraz biuletyny i gadżety promujące PMWSZ. 

 


2.jpeg 8.jpeg 1.jpeg 3.jpeg 7.jpeg

 

Licznik wizyt na stronie: 1010
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 13-03-2016 12:34
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 14-03-2016 10:37

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera