W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Instytut Położnictwa na targach EDU 2016

W dniach 09.03.2016 -10.03.2016r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyły się coroczne Targi Edukacyjne, w których udział brała również nasza Uczelnia. Przedstawicielkami Instytutu Położnictwa były studentki drugiego roku Panie: Kinga Andreczko, Kinga Blachecka, Beata Połukord, Weronika Szklorz, Sandra Cabała, Natalia Urbańczyk, Magdalena Wojciechowska, Monika Krupa oraz nauczyciele akademiccy Instytutu Położnictwa.

Odwiedzający z zainteresowaniem podchodzili do naszych stanowisk, chętnie słuchali edukacji zdrowotnej dotyczącej samobadania piersi oraz doskonalili swoje umiejętności na przywiezionych przez nas fantomach. Mogli również zobaczyć jak wygląda rozwój płodu w poszczególnych miesiącach ciąży. Co ciekawe stoisko przyciągało nie tylko Panie, ale również płeć męską.  Panie studentki odpowiadały na liczne pytania ze strony uczniów na temat tego, jak wyglądają studia na kierunku Położnictwo, tym samym zachęcały do studiowania na naszej Uczelni.

 

1.jpeg 2.jpeg 4.jpeg 5.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 908
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 13-03-2016 12:15

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera