Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016

W środę, 15 października 2015 roku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2015/2016  w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Gaudeamus Igitur rozbrzmiewało po raz trzynasty. Podczas spotkania, które uroczyście otworzył JM Rektor PMWSZ dr Tomasz Halski, ślubowanie złożyło 500 studentów studiów I stopnia na kierunku Położnictwo, Pielęgniarstwo, Kosmetologia oraz Fizjoterapia oraz II stopnia na kierunku Fizjoterapia.

JM Rektor Uczelni w swoim wystąpieniu zapowiedział dalsze unowocześnianie bazy dydaktyczno – badawczej oraz jeszcze ściślejszą współpracę z lokalnym środowiskiem medycznym i politycznym. Dodał również, że do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego trafiły wnioski o uruchomienie studiów uzupełniających II stopnia na kierunku Położnictwo, co z przyjemnością potwierdzamy :)

Z rąk JM Rektora indeksy odebrały przedstawicielki studentek Instytutu Położnictwa, Panie : Magdalena Bańkowska i Monika Wąsik. 

Wszystkim Studentkom Instytutu Położnctwa życzymy wielu sukcesów naukowych i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów.

 

 

in1.jpeg in2.jpeg in3.jpeg in4.jpeg in5.jpeg

 

 

Licznik wizyt na stronie: 801
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 13-12-2015 21:28
Modyfikował: Joanna Stark   |  Data modyfikacji: 13-12-2015 21:32

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera