W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Konferencja naukowa NOWOCZESNE OBLICZA FIZJOTERAPII

Po raz ósmy odbyła się w naszej Uczelni Konferencja naukowo- szkoleniowa "Nowoczesne Oblicza Fizjoterapii". Bardzo dziękujemy Komitetowi Organizacyjnemu za zorganizowanie wydarzenia i umożliwienie studentom oraz pracownikom Uczelni wysłuchania bardzo ciekawych informacji fizjoterapeutycznych oraz Pani dr Krystynie Brzozowskiej, prorektor do spraw studenckich i dydaktycznych za otwarcie konferencji.

Dzisiejszy dzień był również związany z Fundacją DKMS, czyli możliwością zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Informacjami o tym jak i kto może zostać dawcą szpiku zajął się student drugiego roku studiów magisterskich, Tomasz Matusz. Jego gościem specjalnym była Pani Ania, która była biorcą szpiku kostnego i wie, jak istotna i ważna jest każda rejestracja. Każdy z nas ma gdzieś swojego genetycznego bliźniaka, któremu pewnego dnia może przydać się pomoc. W trakcie trwania konferencji można było wspomóc Środowiskowy Dom Samopomocy Magnolia poprzez zakup przepięknych, świątecznych ozdób.

Po prezentacji odnośnie działania fundacji DKMS przyszedł czas na prezentacje zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że przedstawione prace zachęciły studentów do poszerzania swoich "terapeutycznych" horyzontów. Na konferencji dowiedzieliśmy się jak funkcjonuje noworodek urodzony przedwcześnie, jak wygląda fizjoterapia po resuscytacji krążeniowo- oddechowej oraz w lecznictwie uzdrowiskowym. Może akurat ktoś z Was, studentów pełnych pomysłów i inspiracji stanie się w przyszłości terapeutą metody Feldenkraisa, PRI albo postawi na zastosowanie nanotechnologii w fizjoterapii?

Zakończeniem konferencji była krótka interpretacja ustawy o zawodzie fizjoterapeuty- temat ważny i bardzo aktualny dla wszystkich fizjoterapeutów i studentów fizjoterapii.

Wszystkie przedstawione prace były bardzo ciekawe, dlatego ogromne podziękowania składamy wszystkim dzisiejszym prelegentom i zapraszamy ponownie!

2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.jpeg DSC_0011.jpeg DSC_0014.jpeg DSC_0019.jpeg DSC_0022.jpeg DSC_0023.jpeg DSC_0026.jpeg DSC_0035.jpeg DSC_0043.jpeg DSC_0045.jpeg DSC_0051.jpeg DSC_0054.jpeg DSC_0059.jpeg DSC_0062.jpeg 1.jpeg

 

 

Licznik wizyt na stronie: 898
Opublikował: Martyna Kasper   |  Data publikacji: 11-12-2015 16:23
Modyfikował: Martyna Kasper   |  Data modyfikacji: 11-12-2015 16:52

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera