W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

II miejsce w rywalizacji ogólnopolskiej szkół wyższych w kategorii Najlepsza Promocja Honorowego Krwiodawstwa

Klub Honorowych dawców Krwi działający w naszej Uczelni  zajął  II miejsce w rywalizacji ogólnopolskiej  szkół wyższych w kategorii Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa prowadzonej w ramach Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie w roku akademickim 2014/2015. W konkursie brało udział 14 uczelni wyższych z całej Polski, więc zajęcie II miejsca jest dużym osiągnięciem.

krwio.piel2.jpeg

Dwa lata temu zajęliśmy w tej rywalizacji III miejsce.

21 listopada 2015 r. w Kędzierzynie -Koźlu w czasie akademii z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa przedstawiciele naszego Klubu  odebrali nagrodę - dyplom i puchar.

Odznakę  I stopnia dla honorowych dawców krwi otrzymała także w czasie tej uroczystości studentka II roku pielęgniarstwa Jagoda Truchan, a opiekun Klubu HDK PCK w PMWSZ w Opolu  Teresa Niechwiadowicz-Czapka   zdobyła  I miejsce w konkursie dla prezesów klubów HDK ogłoszonym w czerwcu 2015 r. Celem konkursu była promocja honorowego krwiodawstwa w okresie wakacyjnym.

Z okazji trwających Dni Honorowego Krwiodawstwa wszystkich naszym studentom - honorowym dawcom krwi oraz tym, którzy wspierają tę ideę składam serdeczne podziękowania za dar serca, bezinteresowną  pomoc i zaangażowanie oraz  życzę wszystkiego najlepszego.

Opiekun Klubu HDK PCK w PMWSZ w  Opolu

Teresa Niechwiadowicz-Czapka

 


 

Licznik wizyt na stronie: 1088
Opublikował:    |  Data publikacji: 27-11-2015 11:34
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 27-11-2015 11:37

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera