Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

21 listopada 2015 w murach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyła się V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów. W Olimpiadzie uczestniczyli studenci oraz absolwenci Wydziałów Fizjoterapii z całej Polski, którzy zostali przyporządkowani do jednej z trzech kategorii: Licencjat, Magister, Open (wszyscy uprawnieni do wykonywania zawodu fizjoterapeuty). W przygotowaniu testu wzięli udział przedstawiciele renomowanych uczelni kształcących fizjoterapeutów w Polsce. Dodatkowo po napisaniu testu uczestnicy mogli wysłuchać ciekawych wykładów, obejrzeć ekspozycje sprzętu, a także zapoznać się z ofertami szkoleń i kursów.

Test składał się ze  120 pytań zamkniętych, jednokrotnego wyboru. Pytania dotyczyły głównie metod specjalnych stosowanych w fizjoterapii jak NDT Bobath, mtoda Vojty czy też FDM. Ponadto uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania związane z programowaniem fizjoterapii dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznym, kardiologicznymi czy też reumatologicznymi. Nie zabrakło także pytań z anatomii czy też psychologii i dydaktyki.
 

Bardzo serdecznie dziękujemy studentom studiów magisterskich: Gabrieli Bidzińskiej, Tomaszowi Matusz, Piotrowi Tkocz i Pawłowi Warkocz za zaangażowanie w to wydarzenie i godne reprezentowanie naszej Uczelni i Instytutu Fizjoterapii!

Olimpiada6.jpeg   Olimpiada5.jpeg Olimpiada4.jpeg   Olimpiada3.jpeg Olimpiada3.jpeg Ol.jpeg

  Olimpiada1.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 777
Opublikował: Piotr Lisoń   |  Data publikacji: 24-11-2015 12:25
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 26-11-2015 08:18

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera