Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Wyszukaj na stronie

Europejski Dzień Pracy On-line Polska 2015

2. Europejski Dzień opis.png

Europejski Dzień Pracy – Polska to wydarzenie on-line, które odbędzie się 22 października 2015.  Głównym celem przedsięwzięcia jest ułatwienie nawiązania kontaktu polskich poszukujących pracy z pracodawcami z zagranicy. Polscy pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem pracowników z innego państwa UE/EOG oraz obywatele UE/EOG, którzy myślą o pracy w Polsce mogą także wziąć udział w tym wydarzeniu.

Po raz pierwszy pięć Wojewódzkich Urzędów Pracy z Katowic, Krakowa, Opola, Poznania oraz Wałbrzycha organizuje wspólnie European Job Day – Poland 2015, po uzyskaniu pozytywnej opinii Krajowego Koordynatora EURES w Polsce.

Wydarzenie będzie się koncentrowało na następujących branżach: ICT, transport i logistyka, opieka medyczna,  księgowość i finanse, branża metalowa, budownictwo, hotelarstwo i gastronomia. Szczególnie serdecznie zachęcamy pracodawców i poszukujących pracy do wspólnych rozmów poprzez chat on-line oraz posłuchania prezentacji nt. warunków życia i pracy w wybranych krajach UE/EOG.

Warunkiem udziału w Targcach zarówno dla pracodawców jak i osób poszukujących pracy jest zarejestrowanie konta na stronie: www.europeanjobdays.eu

Pomoc w rejestracji na portalu / Program prezentacji: PDFEuropejski Dzień Pracy On-line.pdf
 

                         Europejski Dzień Pracy On-line (Plakat).png

logo - semestr.jpeg wolontariat-logo.jpeg ofert pr.jpeg
wolontariat-logo.jpeg logo - semestr.jpeg ofert pr.jpeg

przycisk PARP - kolor.jpeg

przycisk urząd pracy - kolor.jpeg

przycisk ankieta -kolor2.jpeg

przycisk kursy i szkolenia- kolor.jpeg

przycisk przewodnik - kolor.jpeg

przycisk OIPiP.jpeg

sdfdf