Trwa rekrutacja elektroniczna (nabór uzupełniający) na studia w PMWSZ w Opolu na rok akademicki 2019/2020 - Zapraszamy!

Marka wysokiej reputacji

PMWSZ w Opolu jest uczelnią
o najlepszej reputacji w Polsce
(wg rankingu Reputacji PWSZ Premium Brand 2017)

XIII Opolski Festiwal Nauki 2015

XIII Opolski Festiwal Nauki 2015

W dniu 31.05.2015 r. w Opolu w ramach XIII edycji Opolskiego Festiwalu Nauki, którego celem jest popularyzacja i upowszechnianie nauki wśród mieszkańców Opola, Opolszczyzny i innych województw. Wszystkie instytuty Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu wzięły czynny udział w promowaniu Naszej Uczelni.

Instytuty Pielęgniarstwa, Położnictwa, Fizjoterapii i Kosmetologii stworzyły wspólne stanowisko promocyjne, na którym studenci PMWSZ udzielali profesjonalnych porad w zakresie zdrowego stylu życia, odżywiania, pielęgnacji ciała, a także zachęcali do podjęcia studiów na kierunkach dostępnych w Naszej Uczelni.

 Instytut Położnictwa w tym dniu reprezentowali studenci zarówno I jak i II roku, którzy zainteresowanym osobom udzielali wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji, kąpieli i przewijania noworodka, ale również omawiali rozwój płodu w łonie matki, profilaktykę nowotworów, a także przy użyciu fantomów piersi - udzielali instruktażu dotyczącego techniki prawidłowego samobadania.

Stoisko promocyjne PMWSZ w Opolu cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci, ich rodziców, przyszłych mam, ale również uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1092
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 09-06-2015 12:16
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 09-06-2015 12:20

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera