W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Śniadanie Wielkanocne 2 kwietnia 2015 r.

2 kwietnia 2015r., w Wielki Czwartek, na Placu Wolności w Opolu odbyło się pierwsze Opolskie Śniadanie Wielkanocne dla mieszkańców miasta Opola. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu oraz Polski Czerwony Krzyż w Opolu. W  spotkaniu uczestniczyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji  oraz dzieci z   opolskich szkół i przedszkoli. Zaproszenie do udziału dostał  także Instytut Pielęgniarstwa jako reprezentant naszej Uczelni.

Impreza odbyła się w niezbyt sprzyjających  warunkach pogodowych, padał śnieg i deszcz, ale atmosfera  była ciepła, zgodnie z założeniami organizatorów, którzy chcieli, by w mieście zrodziła się taka tradycja wspólnego stołu wielkanocnego. By Opolanie w Wielki Czwartek na chwilę wyhamowali, zatrzymali się i weszli w klimat świąt. Stoły były pełne wielkanocnych przysmaków, gorący żur nalewał  mieszkańcom   Prezydent  Miasta Opola Arkadiusz  Wiśniewski.

Na naszym stoisku  prezentowaliśmy  przygotowane przez  studentów II roku pielęgniarstwa kartki, pisankami i inne ozdoby świąteczne. Dochód z imprezy przeznaczony był na dożywianie dzieci z ubogich rodzin. 

Sporządziły:

Teresa Niechwiadowicz-Czapka

Małgorzata Szerszeń

 

 

Licznik wizyt na stronie: 923
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 10-04-2015 12:26
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 10-04-2015 12:36

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera