Targi Edukacyjne - II LO w Opolu, 24.02.2015 r.

W dniu 24.02.2015r. w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu odbyły się targi edukacyjne, w których   Instytut Pielęgniarstwa reprezentowały studentki Kinga Jarosz i Anna Oleksy pod opieką instruktora mgr Ewy Ledwoń.

Studentki pielęgniarstwa w profesjonalny sposób mierzyły ciśnienie oraz odpowiadały na wszystkie pytania uczniów dotyczące zdrowia  i zdrowego stylu życia. Studentki w ciekawy sposób opowiadały o zajęciach praktycznych i praktykach zawodowych, które odbywają się w placówkach medycznych. Wspominały również o działających w Instytucie Pielęgniarstwa kołach naukowych, w których student znajdzie możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań, co zawsze procentuje w dalszej karierze zawodowej.

Nasze studentki bardzo chwaliły także możliwości wyjazdu na praktyki zagraniczne oraz   naukę języka angielskiego i niemieckiego pod kątem medycznym, co zwiększa możliwości rozwijania kariery zawodowej  za granicą.  

Uczestnictwo w targach przebiegło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze zarówno ze strony uczniów, jak i grona pedagogicznego. Zainteresowane osoby otrzymywały ulotki i gadżety promujące naszą Uczelnię i Instytut Pielęgniarstwa.

 

                                                                                                   Opracowała: mgr Ewa Ledwoń

 

 

Licznik wizyt na stronie: 833
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 16-03-2015 12:07
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 16-03-2015 12:15

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera