Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Kosmetyczki i Kosmetolodzy

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu zaprasza kosmetyczki oraz studentów kierunku Kosmetologia do skorzystania z oferty kursów i szkoleń.

Szkolenia kosmetyczne - specjalistyczne szkolenia realizowanie w formie profesjonalnych warsztatów praktycznych umiejętności podczas których uczestnicy nabywają szeroką wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz wiele wskazówek dotyczących wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych w gabinecie kosmetycznym.

Stylizacja paznokci
Nowoczesne techniki stylizacji paznokci wymagają ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Odpowiednie wykształcenie w połączeniu ze znajomością nowinek i trendów pozwala osiągnąć sukces w tym niezwykle ciekawym zawodzie. Zajęcia prowadzą wybitni i utalentowani specjaliści – posiadający wykształcenie dydaktyczno – pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową, manicure hybrydowego i klasycznego oraz zdobień. Program obejmuje przekazanie podstaw teoretycznych dotyczących: płytki paznokcia (anatomia, choroby paznokci), wskazań i przeciwwskazań do przedłużania płytki paznokcia, zastosowania różnych metod stylizacji paznokcia w zależności od potrzeb klienta, oraz wykształcenie praktycznych umiejętności stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, porcelanową.

  • Czas trwania szkolenia 40 godzin (4 dni – sobota, niedziela); zajęcia praktyczne odbywają się w PMWSZ w Opolu
  • Uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia
  • Minimalna liczba osób - 12
  • Cena szkolenia 920 zł. Cena obejmuje metodę akrylową, żelową, manicure hybrydowy oraz zdobienie paznokci.

Przedłużanie rzęs metoda 1:1
Technika pozwalająca przedłużyć, zagęścić i pogrubić rzęsy. Polega ona na doklejeniu pojedynczych rzęs syntetycznych "włosek po włosku", czyli 1:1 do naszych własnych rzęs.  W wyniku zabiegu oko staje się optycznie większe, a spojrzenie nabiera blasku. Do zabiegu najczęściej stosuje się rzęsy jedwabne z domieszką syntetyku lub naturalne z włosia norek,
o różnych długościach i stopniu podkręcenia. W zależności od oczekiwań klientki i doboru aplikowanych rzęs możemy uzyskać efekt spektakularny lub bardzo naturalny.

  • Czas trwania szkolenia 1 dzień - 10 godzin; zajęcia praktyczne odbywają się w PMWSZ w Opolu
  • Uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia, który uprawnia do korzystania z ofert krajowego rynku pracy, jak również otwiera drzwi do kariery międzynarodowej.
  • Minimalna liczba osób - 10
  • Cena szkolenia 470 zł

 

Licznik wizyt na stronie: 10510
Opublikował: Piotr Lisoń   |  Data publikacji: 09-03-2015 10:25
Modyfikował: Bożena Górniak-Nowara   |  Data modyfikacji: 24-10-2019 14:45

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera