Strona w przebudowie - przepraszamy za utrudnienia.

Tylko dobre
perspektywy! studiuj u nas

Nasza Uczelnia Patronem Plebiscytu Medycznego

Wszędzie tam, gdzie podkreśla się trud pracy w zawodach medycznych i promuje osoby, które wyróżniają się fachowością i życzliwościa w pełnieniu swojej zawodowej misji, nie może zabraknąć PMWSZ w Opolu. 

Nasza uczelnia była głównym Patronem organizowanego przez "Gazetę Lokalną" w Kędzierzynie-Koźlu Plebiscytu Medycznego. W piątek, 23 stycznia br. miała miejsce Gala, w czasie której m.in. Rektor dr Tomasz Halski wręczał nagrody i wyróżnienia dla najwyżej cenionych przez czytelników i internautów lekarzy, pielęgniarek, położnych i szefów aptek. "W tych trudnych czasach, gdzie dominują złe informacje, takie pozytywne spojrzenie na służbę zdrowia jest bardzo potrzebne. To jest docenienie ciężkiej pracy ludzi medycyny. Ta nagroda pokazuje, że trzeba mieć serce w tym zawodzie. Wyróżnienie tego typu nadaje ich pracy sens" - powiedział Rektor w swoim wystąpieniu. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a przyszłym pielęgniarkom i położnym, które chciałyby pójść w ich ślady polecamy - jako początek zawodowej kariery - studia w naszej uczelni!

Szczegóły w artykule Organizatora Plebiscytu.

Zobacz relację video.

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera