Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Nasza Uczelnia Patronem Plebiscytu Medycznego

Wszędzie tam, gdzie podkreśla się trud pracy w zawodach medycznych i promuje osoby, które wyróżniają się fachowością i życzliwościa w pełnieniu swojej zawodowej misji, nie może zabraknąć PMWSZ w Opolu. 

Nasza uczelnia była głównym Patronem organizowanego przez "Gazetę Lokalną" w Kędzierzynie-Koźlu Plebiscytu Medycznego. W piątek, 23 stycznia br. miała miejsce Gala, w czasie której m.in. Rektor dr Tomasz Halski wręczał nagrody i wyróżnienia dla najwyżej cenionych przez czytelników i internautów lekarzy, pielęgniarek, położnych i szefów aptek. "W tych trudnych czasach, gdzie dominują złe informacje, takie pozytywne spojrzenie na służbę zdrowia jest bardzo potrzebne. To jest docenienie ciężkiej pracy ludzi medycyny. Ta nagroda pokazuje, że trzeba mieć serce w tym zawodzie. Wyróżnienie tego typu nadaje ich pracy sens" - powiedział Rektor w swoim wystąpieniu. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a przyszłym pielęgniarkom i położnym, które chciałyby pójść w ich ślady polecamy - jako początek zawodowej kariery - studia w naszej uczelni!

Szczegóły w artykule Organizatora Plebiscytu.

Zobacz relację video.

Licznik wizyt na stronie: 1306
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 27-01-2015 14:11
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 27-01-2015 14:18

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera