Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

Próba generalna uczniów ze studiowania na fizjoterapii

Próba generalna uczniów ze studiowania w Instytucie Fizjoterapii

  • 20 października 2014 wizyta licealistów z Zespołu Szkół w Gogolinie

Uczniowie brali czynny udział wraz z studentami  fizjoterapii w zajęciach z fizjoterapii klinicznej w pediatrii, fizjoterapii klinicznej w dysfunkcjach narządu ruchu  - ortopedii i traumatologii, anatomii rentgenowskiej oraz turystyki osób niepełnosprawnych. Poznawali tajniki ludzkiego ciała oraz specyfikę pracy fizjoterapeuty w poszczególnych dziedzinach medycyny.

  • 12 listopada 2014  wizyta licealistów z VI LO w Opolu

Gościliśmy trzecioklasistów z klasy o profilu sportowej z elementami fizjoterapii. Licealiści uczestniczyli w planowanym, trzygodzinnym bloku zajęć z fizykoterapii, kinezyterapii i kształcenia ruchowego i metodyki nauczania ruchu. Mieli okazję uczestniczyć czynnie w zajęciach – wykonywać pomiary zakresów ruchu  w stawach kończyny górnej za pomocą goniometru, brać udział w zabiegach z zakresu elektrolecznictwa. Uzyskali odpowiedzi na nurtujące pytania, tuż przed wyborem kierunku studiów - zarówno od prowadzących zajęcia jak i obecnych studentów fizjoterapii.  

Licznik wizyt na stronie: 917
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 18-01-2015 20:11

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera