Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Nowość naszego Wydawnictwa! "Aspekty starzenia się organizmu"

Nakładem Wydawnictwa PMWSZ w Opolu ukazała się właśnie bardzo ciekawa publikacja autorstwa prof.dr hab. Olgi Zhuk i dr n. med. Iwony Dzieńdziory zat. "Aspekty starzenia się organizmu". 
 
To pierwsze wśród opracowań autorów polskojęzycznych tak obszerne, wielospecjalistyczne i ze wszech miar humanistyczne podejście do tematu starzenia. Poruszone tu aspekty tego nieuchronnego procesu omówione są na płaszczyźnie biologii i fizjologii, procesów molekularnych i genetycznych, poprzez merytorycznie i literacko opisane aspekty psychospołeczne. 
 
Monografia ta stanowi początek większej, zaplanowanej całości i jest  doskonałym źródłem wiedzy dla studentów kierunków medycznych i nie tylko. Do wypożyczenia w Bibliotece PMWSZ w Opolu i w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej.
 
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą wyjątkową publikacją, której szersze omówienie znajduje się na stronie Wydawnictw Uczelni.
 
Aspekty_starzenia_się_organizmu_okładka.png

 

Licznik wizyt na stronie: 2062
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 18-01-2015 19:16

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera