Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

UWAGA! Studenci i wszyscy użytkownicy naszej Biblioteki ! Dostęp do elektronicznych baz bibliotecznych spoza Uczelni!

System HAN umożliwia dostęp do baz bibliotecznych z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu.

Bazy znajdują się na stronie Biblioteki:  http://wsm.opole.pl/37/5398/bazy-danych-a-z.html w zakładce Źródła elektroniczne, Bazy danych A-Z.

Źródła elektroniczne.jpeg Bazy danych A-Z.jpeg
 Wszystkie bazy zgromadziliśmy w jednym miejscu, aby ułatwić przeszukiwania. Po wybraniu bazy wybieramy jej ikonę,  ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: Nazwisko Imię , Password: hasło zapisane  w rejestrze czytelniczym.

UWAGA — W wyniku zmian w  internetowym adresie może pojawiać się komunikat o niezaufanym źródle. Należy dodać je do wyjątków w celu uzyskania okna służącego do logowania.

Strona do logowania.jpeg

Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki.

Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z.

Wszystkie problemy i  pytania kierować: tel. 77 4423513; e-mail:

Zapraszamy do korzystania z nowej usługi!

 

 

Licznik wizyt na stronie: 11720
Opublikował:    |  Data publikacji: 10-12-2014 11:50
Modyfikował: Barbara Nogajska   |  Data modyfikacji: 01-10-2019 10:43

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera