2014-12-13 Drugie zajęcia Dziecięcej Akademii Zdrowia

Tematyka zajęć:

Higiena i pielegnacja stóp - prowadzi mgr Agnieszka Koznarska
Nasi mali studenci dowiedzą się jak pielęgnować skórę stóp, jak dbać o ich higienę i zachowanie zdrowego wyglądu. Planujemy wykonać pielęgnacyjną kąpiel stóp z zastosowaniem kremu oraz masaż relaksacyjny kończyny dolnej.

Agnieszka Koznarska -  licencjonowany kosmetolog, magister pedagogiki. Instruktor pracowni kosmetologii Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodiwej w Opolu. Prowadząca zajęcia z kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, specjalistycznej, historii kosmetologii oraz wizażu z elementami stylizacji.

Studentki (Instytutu Kosmetologii) zaangażowane w realizację zajęć to:

  • Marta Stelmarczyk,
  • Daria Serafinowicz,
  • Maria Wieczorkiewicz,
  • Paulina Orlikowska,
  • Daria Rabenda.

Ćwiczenia ruchowe integracyjne - prowadzi mgr Weronika Filipczak
Zabawy integracyjne to zabawy ułatwiające kontakty interpersonalne.  Pozwalają na budowanie jedności w grupie, rozwiązywanie problemów, twórcze myślenie i komunikację. Efektem jest przełamanie onieśmielenia, rozwój empatii oraz zbudowanie płaszczyzny wzajemnego zaufania.  Na zajęciach będą przeprowadzane gry i zabawy integrujące grupę, które mają na celu współdziałanie do realizacji jednego celu.

Weronika Filipczak - absolwentka Politechniki Opolskiej wydziału Wychowania fizycznego i fizjioterapii, młodzieżowa reprezentantka Kadry Narodowej w plażowej piłce siatkowej kobiet. Trener piłki siatkowej.

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1356
Opublikował: Joanna Piasecka   |  Data publikacji: 09-12-2014 10:54
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 29-05-2017 09:43

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera