W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Opiekun Medyczny

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu zaprasza Opiekunów medycznych do skorzystania z oferty kursów dokształcających, doskonalących umiejętności zawodowe. Szczegółowe informacje - czytaj więcej

 W ofercie kursów znaleźć można propozycje dające możliwość poszerzenia i uzupełnienia wiedzy i umiejętności co pozwali znacząco poprawić jakość życia osób chorych przewlekle o różnym stopniu zaawansowania choroby, niepełnosprawnych, niesamodzielnych, starszych.

Oferta edukacyjna skierowana jest do osób indywidualnych, pracowników zatrudnionych w placówkach ochrony zdrowia jak i również osób świadczących usługi opiekuńcze w sektorze opieki domowej.

Kursy dokształcające, doskonalące dla Opiekunów medycznych realizowane są w systemie dziennym w wymiarze 10 – 12 godzin dydaktycznych w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. W przypadku grup zorganizowanych (powyżej 25 osób) istnieje możliwość kształcenia w siedzibie Zamawiającego kurs.

Kursy dla opiekunów medycznych

  • Podstawy opieki paliatywnej dla opiekunów medycznych
  • Profilaktyka odleżyn dla opiekunów medycznych
  • Opieka nad pacjentem ze stomią
  • Kwalifikowana Pierwsza Pomocy

Warunki kwalifikacji opiekunów medycznych
Do kursu dokształcającego może przystąpić opiekun medyczny, który

  • posiada dyplom ukończenia policealnej szkoły zawodowej i uzyskał tytuł zawodowy opiekun medyczny.

 

 

 

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 9887
Opublikował: Jacek Fedorów   |  Data publikacji: 26-11-2014 15:27
Modyfikował: Bożena Górniak-Nowara   |  Data modyfikacji: 24-10-2019 14:33

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera