Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Pierwsza pomoc - kurs dla nauczycieli

PMWSZ w Opolu organizuje szkolenie z zakresu

PIERWSZEJ POMOCY

dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich

przygotowujących się do prowadzenia zajęć edukacyjnych 

Kurs ten jest propozycją dla nauczycieli, którzy chcą doskonalić umiejętności, podnosić kwalifikacje zawodowe, wzbogacać oraz aktualizować swoją wiedzę.

Program nauczania zakłada realizację 30 godzin dydaktycznych w formie wykładów, warsztatów oraz ćwiczeń w warunkach symulowanych.

Realizacja kształcenia odbywa się na podstawie programu nauczania, zatwierdzonego przez Ministerstwo Zdrowia, zgodnego z najnowszymi standardami Unii Europejskiej. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowo - dydaktyczną Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Realizacja warsztatów oraz ćwiczeń w warunkach symulowanych oparta została na najnowszych standardach, wytycznych Europejskiej Rady ds. Resuscytacji z zastosowaniem technik audiowizualnych oraz nowoczesnego sprzętu szkoleniowego, takiego jak fantomy do resuscytacji, sprzętu do nauki automatycznej defibrylacji zewnętrznej AED, sprzętu do unieruchamiania i transportu chorych z urazem kręgosłupa i wielu innych.

Koszt kursu - 440 zł

Wszelkie informacje dotyczące oferty kształcenia dostępne są również na naszej stronie internetowej www.wsm.opole.pl

Pobierz!  DOCFORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KURSIE.doc

 

 

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1620
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 16-09-2014 15:23
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 16-09-2014 15:55

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera