Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Wyszukaj na stronie

Konkurs stażowy

big_plakat_1.jpeg

Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł popularnonaukowy poświęcony naukom o żywieniu człowieka i dietetyce. 

Do uczestnictwa w programie zapraszamy absolwentów studiów I stopnia, absolwentów i studentów studiów II stopnia kierunku dietetyka, technologia żywności, biotechnologia, oraz innych pokrewnych kierunków studiów zainteresowanych żywieniem; oraz absolwentów Akademii Dietetyki po zdanym egzaminie. Celem Konkursu jest wsparcie młodych dietetyków i specjalistów żywienia, dając im możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Ponadto Konkurs ma na celu zachęcenie absolwentów studiów do rozwoju w obszarze pisania pracy poglądowej z rzetelnych wiarygodnych źródeł.

Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki, bądź nauk o żywieniu człowieka, na temat wybrany przez autora. Do Konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim, o objętości od 4 do 6 tysięcy znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej. Autor musi w niej zawrzeć piśmiennictwo, natomiast może umieścić tabele, wykresy i schematy.

Zgłoszenia do Konkursu można przesyłać już od 25 sierpnia. Pracę konkursową z wypełnionym Formularzem Uczestnictwa (dostępny do pobrania na dole pod Regulaminem) i skanem dyplomu ukończenia studiów można nadsyłać do 22 października 2014r.

Autorzy najlepszych i najciekawszych sześciu artykułów zostaną nagrodzeni miesięcznym płatnym stażem organizowanym przez Akademię Dietetyki. Nagrodzone i wyróżnione prace opublikowane zostaną na portalu akademiadietetyki.pl. Ponadto wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni laureaci Konkursu otrzymają plansze edukacyjne pomagające profesjonalnie i skutecznie wspomóc proces przeprowadzania edukacji żywieniowej.

Pracę konkursową należy wysłać na adres j.bukowski@akademiadietetyki.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym Regulaminem, w którym zawarliśmy wszelkie szczegóły dotyczące naszego Konkursu.

DOCformularz-uczestnictwa.doc  PDFregulamin-nowy.pdf

Informacja pochodzi ze strony http://www.akademiadietetyki.pl/konkurs-stazowy-nauka-i-praktyka-w-zawodzie-dietetyka/

logo - semestr.jpeg wolontariat-logo.jpeg ofert pr.jpeg
wolontariat-logo.jpeg logo - semestr.jpeg ofert pr.jpeg

przycisk PARP - kolor.jpeg

przycisk urząd pracy - kolor.jpeg

przycisk ankieta -kolor2.jpeg

przycisk kursy i szkolenia- kolor.jpeg

przycisk przewodnik - kolor.jpeg

przycisk OIPiP.jpeg

sdfdf