Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Studia II stopnia magisterskie na fizjoterapii - już w tym roku!

Z ogromną radością informujemy, że decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego nasza uczelnia

uruchamia jeszcze w tym roku studia II stopnia, magisterskie, na kieunku fizjoterapia!

Wiele starań, lat pracy, Waszej i naszej, aby osiągnąć taki poziom. Przyjmujący na praktyki, pracodawcy wiedzą to od dawna - już jako studenci fizjoterapii i licencjaci prezentujecie tak wysoki stopień umiejętności i profesjonalizmu, że jesteście prawdziwą wizytówką i najlepszą reklamą tego kierunku na naszej uczelni. Najwyższy czas, żeby PMWSZ  w Opolu opuszczali także magistrzy.

Panu Rektorowi, Władzom uczelni, a przede wszystkim Dyrektorkom i Kadrze Instytutu Fizjoterapii składamy serdeczne gratulacje. Was, Kochani Absolwenci zapraszamy do pozostania z nami na II stopniu studiów.

Elektroniczna rekrutacja rusza na początku sierpnia br., a zajęcia, no cóż... JUŻ OD PAŹDZIERNIKA '2014 roku!

Dokładny termin uruchomienia panelu e-rekrutacji zostanie ogloszony na stronie głównej, na facebooku i, oczywiście, w zakładce: Rekrutacja.

Zostańmy razem! 

 

Licznik wizyt na stronie: 1257
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 30-07-2014 16:45
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 30-07-2014 17:01

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera