Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Fizjoterapia II stopień - jest akceptacja!

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, iż Uchwałą Nr 386/2014 Polska Komisja Akredytacyjna POZYTYWNIE zaopiniowała wniosek naszej uczelni o nadaniu Instytutowi Fizjoterapii PMWSZ  w Opolu uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku FIZJOTERAPIA na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym.

Oznacza to, iż z chwilą otrzymania stosownego dokumentu z MNiSW uruchomimy jeszcze podczas tych wakacji rekrutację na rok akademicki 2014/2015 na fizjoterapię - II stopień, której to absolwenci otrzymają dyplom i tytuł magistra fizjoterapii.

Podstawą decyzji PKA były: pozytywna ocena koncepcji kształcenia, programu studiów, a w szczególności efektów kształcenia, badania naukowe, stan kadry, bazy dydaktycznej, biblioteki, a także wewnętrzny system zapewnienia jakości kształcenia. 

Władzom uczelni i Instytutu fizjoterapii serdecznie gratulujemy, a przyszłych magistrów fizjoterapii zapraszamy na studia z dyplomem w Opolu! Proszę śledzić naszą stronę internetową i czekać na otwarcie rekrutacji na II stopień.

Licznik wizyt na stronie: 2120
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 09-07-2014 13:11
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 09-07-2014 13:42

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera