Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

Piknikowy finał akcji "Ryba to też mięso"

W piątek, 30 maja br., w godz. 9.15 - 12.15 na kampusie PMWSZ rozegra się finał akcji "Ryba to też mięso" zorganizowanej przez Instytut Pielęlęgniarstwa, firmę Axellus (producenta suplementów diety Moller's) oraz TU PZU SA. - sponsorów akcji, którym serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie tej pożytecznej inicjatywy.

Akcja miała na celu propagowanie zdrowego żywienia dzieci ze szczególnym uwzględnieniem ryb w codziennym menu. Pogadanki, prezentacje, warsztaty i konkursy o "rybiej tematyce" zostały przeprowadzone w 12 przedszkolach Opola i województwa, wśród 800 dzieci w wieku 3 - 6 lat.

W Wielkim Finale w formie pikniku edukacyjnego weźmie udział ok. 300 dzieci - uczestników wcześniejszych etapów akcji, dla których przygotowano mnóstwo atrakcji - rozwiązanie i nagradzanie w konkursie plastycznym, wręczanie dyplomów i certyfikatów, spotkanie z rybakiem, degustację potraw z ryb, zajęcia ruchowe, malowanie twarzy, przejadżkę kucykiem (kucyk w formie "zastępstwa", bo na rybie nie możemy popływać...).

Jednym słowem - wspaniała, zdrowa forma pouczającej zabawy przed Dniem Dziecka. Tylko dla nieustraszonych smakoszy tranu:)

Licznik wizyt na stronie: 3576
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 28-05-2014 13:41
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 29-05-2014 08:37

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera