Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Wyszukaj na stronie

Konkurs na płatny staż w dziale marketingu

AMS-dodatek.jpeg

Akademia Mistrzostwa Sportowego, zlokalizowana w centrum Wrocławia, oferująca kursy instruktorskie rozmaitych dyscyplin sportowych, ogłasza konkurs na płatny staż w dziale marketingu.

W związku z rozwojem naszej Akademii, co w dużej mierze zależne jest od działu marketingu, poszukujemy osoby, która wesprze nas w codziennych obowiązkach promocyjnych.

Poszukujemy osoby kreatywnej, zaangażowanej w wykonywaną pracę oraz z wiedzą z zakresu szeroko pojętej promocji, jednak nie wymagamy doświadczenia. Staż jest po to, abyśmy te doświadczenie i wiedzę przekazali osobie będącej u nas na stażu. Potrzebujemy wsparcia, jednocześnie oferując własne doświadczenie.

Jeżeli osoba będąca u nas na stażu wykaże się owocną współpracą i na pewno zaproponujemy jej stałą współpracę w naszym dziale marketingu.

Staż jak również konkurs, dedykujemy wszystkim studentom z całej Polski. Informujemy, że istnieje możliwość realizacji stażu zdalnie jednak najchętniej widzielibyśmy laureata naszego konkursu przy jednym z naszych wygodnych foteli, mieszczących się w biurze w centrum Wrocławia.

Wszelkie informacje na temat konkursu możecie odszukać na naszej stronie http://www.ams.wroclaw.pl/ w zakładce pracuj z nami.

Zadania konkursowe wraz ze wszelkimi podanymi materiałami (info na stronie) prosimy przesyłać w terminie do 15 Czerwca.

Rozwój dalszych wydarzeń prosimy śledzić na naszym fb: https://www.facebook.com/AkademiaMistrzostwaSportowego, gdzie podanymi dane zwycięzcy naszego konkursu, a tym samym przyszłego stażystę i miejmy nadzieję - pracownika.

Pozdrawiamy!

Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki, ul. Grabiszyńska 281/402, 53-234 Wrocław
  ☎ +48 71 360 93 90  ♦ www.ams.wroclaw.pl

logo - semestr.jpeg wolontariat-logo.jpeg ofert pr.jpeg
wolontariat-logo.jpeg logo - semestr.jpeg ofert pr.jpeg

przycisk PARP - kolor.jpeg

przycisk urząd pracy - kolor.jpeg

przycisk ankieta -kolor2.jpeg

przycisk kursy i szkolenia- kolor.jpeg

przycisk przewodnik - kolor.jpeg

przycisk OIPiP.jpeg

sdfdf