W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Święto Symboliki Zawodu Pielęgniarki i Położnej

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy serdecznie na uroczyste obchody Święta Symboliki Zawodu Pielęgniarki i Położnej, które będą miały miejsce w naszej uczelni w piątek, 9 maja 2014 r. Rozpoczęcie o godz. 11.00 w Sali Audytoryjnej PMWSZ  w Opolu.

Dzień ten w kalendarzu życia uczelni wybrany został nieprzypadkowo, ponieważ 8 maja przypada Dzień Położnej, a 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. Sa to znamienne daty dla wszystkich przedstawicieli tych zawodów, a dla społeczeństwa (nie tylko pacjentów) dobra okazja do pochylenia się nad wagą, misją i specyfiką tych pięknych i potrzebnych profesji.

Dla nas to także będą chwile pełne wzruszeń, ponieważ w ramach obchodów Święta nastąpi uroczyste wręczenie symbolicznych czepków studentom i studentkom I roku Instytutów Pielęgniarstwa i Położnictwa.Od tej chwili godnie i dumnie będzie mogło go nosić 35 studentów i studentek z kierunku położnictwo i 96 z pielęgniarstwa.

Wszystkich bohaterów tego dnia i chętnych do wzięcia udziału w tych miłych obchodach serdecznie zapraszamy!

Pobierz! PDFzaproszenie 2014 czepkowanie int.pdf

 

 

Licznik wizyt na stronie: 2322
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 28-04-2014 14:00
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 29-04-2014 15:20

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera