Marka wysokiej reputacji

PMWSZ w Opolu jest uczelnią
o najlepszej reputacji w Polsce
(wg rankingu Reputacji PWSZ Premium Brand 2017)

Konferencja "Senior.eu. Pozytywne starzenie"

Instytut Kosmetologii PMWSZ w Opolu ma zaszczyt poinformować, że podjąl się organizacji I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zat. "Senior.eu. Pozytywne starzenie", która odbędzie się w naszej uczelni, i na która serdecznie zapraszamy w dniu 27 maja 2014 r. 

Fakt, iż jesteśmy szybko starzejącym się społeczeństwem nadaje tematyce senioralnej zupełnie inne, aktualne oblicze. Otwarcie granic - także mentalnych - ku nowoczesnej Europie zmieniło nasze postrzeganie jakości życia osób w podeszłym wieku. Przynajmniej tego, jak powinno ono wyglądać.

I właśnie takiej, bliskiej nam wszystkim tematyce poświęcona będzie nasza Konferencja. Prelegenci-praktycy z wieloletnim doświaczeniem będa mówić m.in. o: diecie w procesie starzenia się, najnowszym odkryciom w dziedzinie kosmetologii, biotechnologii i farmacji, aby ten proces powstrzymać, chorobach podeszłego wieku, ale i aktywności ruchowej i "duchowej" seniorów.

W imieniu Dyrektor Instytutu Kosmetologii, dr n.med. Iwony Dzieńdziory serdecznie zapraszamy do udziału w tym ciekawym wydarzeniu. Uwaga - konieczne jest wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do dn. 20 maja br.

Pobierz program: DOCProgram Konferencji Senior.eu.doc

 

Pobierz formularz: DOCFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.doc

 

Licznik wizyt na stronie: 2499
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 25-04-2014 13:50
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 07-05-2014 14:56

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera