W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

"Opieka paliatywna i ruch hospicyjny - co to takiego?"

W imieniu Organizatorów, tj. PMWSZ  w Opolu, Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie i firmy Nutricia zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim poszukujących szerszej wiedzy na temat ideii opieki paliatywnej na Konferencję Edukacyjno - Szkoleniową zat. "Opieka paliatywna i ruch hospicyjny - co to takiego?", która odbędzie się w naszej uczelni w dn. 21 maja 2014 r.

Bardzo szerokie spectrum poruszanej tematyki, ciekawe i trudne aspekty rzadko omawiane, a rodzące wiele pytań (np. jak rozmawiać z dziećmi o umieraniu), prelegenci z całego kraju doskonale znający z praktyki życie hospicyjne - to tylko niektóre argumenty, dla których naprawdę warto skorzystać z okazji i wziąć udział w naszej Konferencji. Zachęcamy zwłaszcza młodzież, która po przez zbliżenie się do sensu opieki paliatywnej zasiliłaby szeregi tak bardzo potrzebnych wolontariuszy.

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z programem Konferencji: PDFKONFERENCJA HOSPICYJNA PROGRAM maj 2014.pdf

 

Licznik wizyt na stronie: 2324
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 23-04-2014 15:49
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 23-04-2014 16:06

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera