Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Szkolenie kosmetyczne - ekspertka firmy Repêchage (USA)

Instytut Kosmetologii PMWSZ w Opolu i reprezentująca go mgr Monika Kurek organizują w dniu 8 kwietnia br. w Sali A2 innowacyjny pokaz kosmetyczny. Początek o godz. 9.00.

Repêchage jest jedną z nielicznych firm kosmetycznych, która wytwarza produkty w Stanach Zjednoczonych. W Secaucus w stanie New Jersey zlokalizowana jest główna siedziba firmy o powierzchni ponad 15 000 m2, w której znajdują się najnowocześniejsze obiekty produkcyjne, laboratorium badawczo-rozwojowe, akademia edukacji i szkoleń oraz dział sprzedaży i marketingu. To tutaj są tworzone, udoskonalane i produkowane najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry i ciała na rynku.

Repêchage współpracuje z właścicielami salonów kosmetycznych i spa i zapewnia im zarówno produkty i zabiegi, jak i szkolenia i wiedzę specjalistyczną. W trosce o całą branżę kosmetyczną eksperci firmy nieustannie podróżują, aby pomagać profesjonalistom z salonów na całym świecie osiągnąć sukces. Produkty są eksportowane do ponad trzydziestu państw. Znak „Made in America” świadectwem najwyższej jakości produktów, posiadających wiele certyfikatów branżowych, m.in. Eko-cert oraz GMP.

Szczególna wagę przedstawiciele firmy przykładają do edukacji studentów i studentek kosmetologii. Nasz Instytut zaprosił ze specjalnym pokazem szkoleniowym ekspertkę Repêchage w dziedzinie pielęgnacji – Lauren Streeter .Trenerka z USA jest osobą znaną i poważaną w środowisku kosmetycznym na arenie międzynarodowej. W trzydziestu krajach na całym świecie inspiruje i motywuje profesjonalistów w branży prowadząc wykłady, sympozja, seminaria i warsztaty.

Wszystkie szkolenia z trenerką Lauren Streeter prowadzone są w języku angielskim, tłumaczone na język polski.

Plan szkolenia dla Studentek MWSZ w Opolu:

9:00 - 10:30   Prezentacja marki Repêchage - innowacyjne sposoby przetwarzania alg

10:30- 11:00  Przerwa

11:00 – 12:30 Pokaz zabiegu 4-Layer Facial oraz zabiegu odtoksyczniającego na stopy

12:30             Zakończenie pokazu i rozdanie certyfikatów dla studentek

 

Licznik wizyt na stronie: 2960
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 07-04-2014 11:07
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 07-04-2014 11:44

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera