W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Wybory Miss Osobowości - akcja dla "Betanii"

STUDENCI I STUDENTKI - studiów wszystkich stopni, trybów, wieku i uczelni!

Zapraszamy na organizowane po raz pierwszy w Polsce, niebanalne i niepowtarzalne "Wybory Miss Osobowości" - 14. kwietnia 2014 r.

W ramach akcji "Pola nadziei", której celem jesr szerzenie wiedzy o ideii opieki hospicyjnej i zbieranie funduszy na nią, studenci PMWSZ  w Opolu (brawo Julia Kudyba!) zapraszaja na wspaniałą zabawę, której cel jest szczytny, temat z przymrużeniem oka, a nagrody zupełnie na serio. W tych wyborach nie liczy się powierzchowna uroda, lecz wewnętrzne piękno, to "coś", co sprawia, że promieniejemy. Wszystkie fundusze zebrane podczas akcji zostana przekazane Centrum Opieki hospicyjnej "Betania" w Opolu.

ETAP I - wysłanie zgłoszenia, w którym w kilku zdaniach należy opisać siebie: "Co jest we mnie piękne", "Dlaczego moja osobowość jest wyjątkowa?", "Czym dla mnie jest dobro?, "Jak mogę dać nadzieję innym?".  Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia br. pod adresem: miss.osobowosci@gmail.com Należy także wpłacić 15 zł/cegielkę na rzecz "Betanii" na numer konta: PEKAO S.A. I O/Opole 59 1240 1633 1111 0010 1596 7829. Potwierdzenie przelewu proszę przynieść ze soba na dzień wyborów. Kwotę będzie można także wtedy wpłacić na miejscu. 

ETAP II - prezentacja przed Jury, "Wybory Miss Osobowości". wręczenie nagród - 14 kwietnia br. sala gimnastyczna PMWSZ  w Opolu; rejestracja przed salą od godz. 10.00. Proszę przygotować kilka słów o sobie "Moje piękno - jak dzięki niemu zmieniam świat wokół siebie?", "W jaki sposób czynię dobro na co dzień?", "Co mnie czyni osobą wyjątkową?". Strój dowolny i wygodny, najlepiej odpowiadający osobowości.

NAGRODY:
I miejsce - "samochód" + darmowy kurs prawa jazdy!
II miejsce - profesjonalna sesja zdjęciowa
III miejsce - nagroda niespodzianka

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej charytatywnej akcji. Nikt nie zostanie uznany pyszałkiem, ale osobą niosącą pomoc innym. Osoby biorące udział w Wyborach będą na czas ich trwania zwolnione z zajęć.

 

Licznik wizyt na stronie: 7395
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 31-03-2014 13:30
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 01-04-2014 12:08

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera