W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Kamil Bednarek i "Medyczna" koncertują dla dzieci z hospicjum!

Po gorącej zumbie czas na równie gorące i rozkołysane reggae - nasz charytatywny maraton trwa!

W czwartek, 6 marca br. o godz. 19.00 w opolskim Klubie "KUBATURA", pod patronatem PMWSZ w Opolu odbędzie się koncert charyzmatycznego Kamila Bednarka wraz z zespołem. Chyba nikomu nie trzeba już przybliżać sylwetki tego wokalisty, instrumentalisty, kompozytora (rodem z Brzegu!). Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a każdy to ogromna dawka pozytywnej energii i świetnej muzyki. 

Mamy nadzieję, że tłumy dopiszą zwłaszcza na tym marcowym koncercie, ponieważ dochód ze sprzedaży biletów zasili Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Nasza uczelnia wspierając zawsze akcje charytatywne na rzecz potrzebujących nie tylko objęła patronatem samą imprezę, ale nasi studenci zabezpieczają sprawny przebieg imprezy od strony organizacyjnej i rozprowadzają bilety.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia: 

  • Alesandra Kaczmarek / Rektorat PMWSZ
  • dr Lucyna Sochocka / pok. 71 PMWSZ 
  • Klub "KUBATURA" / ul. Oleska 102 (uwaga! w dniu koncertu bilety w cenie 50 zł)

Zapraszamy do nagłaśniania imprezy wśród znajomych i - oczywiście! - do wspólnej zabawy w rytmach reggae, wspierającej Domowe Hospicjum dla Dzieci.

plakat-bednarek-popr.jpeg

 

Licznik wizyt na stronie: 4666
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 19-02-2014 15:17
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 20-02-2014 13:48

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera