Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Udział studentów pielęgniarstwa w inauguracji i zajęciach DAZ

UDZIAŁ  STUDENTÓW  PIELĘGNIARSTWA  W  INAUGURACJI  I ZAJĘCIACH DAZ

 

ZAJĘCIA „DBAM O SWOJE ZĘBY”

 

        Zajęcia „Dbam o swoje zęby”, które odbyły się 23.11.2013 r. w ramach DAZ zostały przygotowane przez studentów III roku Pielęgniarstwa PMWSZ w Opolu: Klaudię Grabiec, Krystynę Ziaję, Joannę Szczepanik i Marcina Gospodarczyka pod kierunkiem opiekuna – mgr Renaty Widziak.

           Celem zajęć, na które składał się film, bajka w formie przedstawienia, dyskusja na jego kanwie, instruktaż mycia zębów oraz wspólna nauka piosenki była odpowiedź na podstawowe pytania dotyczące utrzymania higieny i zdrowia jamy ustnej. Zajęcia zakończyły się wpisem do indeksu.

          Wyrażamy nadzieję, że utrzymana w pogodnym nastroju forma zabawy pozwoli małym studentom zapamiętać tak ważne informacje dotyczące zdrowia.

 

 

 

ZAJĘCIA „WARSZTATY PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW”

 

        „Warsztaty przygotowania posiłków” z dnia 14.12.2013 r. zapoznały uczestników z rolą warzyw i owoców w codziennym odżywianiu. Studenci I  i II roku Pielęgniarstwa PMWSZ w Opolu: Adriana Gloth, Justyna Fus i Bernadeta Fus wraz z opiekunem – mgr Renatą Widziak przebrani w barwne stroje kucharza i warzyw bawili małych adeptów sztuki kulinarnej przedstawieniem oraz konkursem zagadek.

          Po pasowaniu na „kucharza DAZ” wszyscy udali się na stanowiska pracy, gdzie pod czujnym okiem rodziców i instruktorów przygotowali pyszne, zdrowe, kolorowe „kanapki zwierzątka”. Można było również spróbować Tranu Norweskiego Möller’s.

           Na zakończenie każdy student DAZ otrzymał wpis zaliczeniowy do indeksu.

Renata Widziak  

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 9434
Opublikował: Renata Widziak   |  Data publikacji: 14-02-2014 17:53
Modyfikował: Renata Widziak   |  Data modyfikacji: 14-02-2014 18:22

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera