Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

Nocny maraton zumby na rzecz "Betanii"

Drodzy Sudenci, Pracownicy, Sympatycy PMWSZ  w Opolu i wszyscy ludzie dobrej woli!
Zapraszamy Was do wzięcia czynnego udziału w niecodziennej inicjatywie. Zawsze chętnie włączacie się w różne akcje charytatywne, ale tym razem - poza pożytkiem dla potrzebujących - po prostu wspaniale się pobawicie przy gorrrrrących rytmach latynoamerykańskich i fitness!

Samorząd Studencki naszej uczelni wraz z Centrum Opieki Paliatywnej "Betania" organizuje nocny maraton zumby  "Tańcz z sercem dla Betanii". Poprowadzi go opolska mistrzyni tego stylu - Kayah Zumba. Tańczących, nietańczących, oglądających, nieśmiało próbujących, do tej pory w kącie podrygujących - wszystkich serdecznie zapraszamy w czwartek, 13 lutego br. o godz. 21.00 do sali gimnastycznej PMWSZ w Opolu. Bawimy się do północy, a jeśli sił Wam wystarczy, to dłużej.

Wstęp to cegiełka na rzecz "Betanii" - 5 zł. Oczywiście, każdy wolny datek będzie mile widziany. Potrzeb jest wiele, mamy nadzieję, że Waszych gorących o otwartych serc także.

Przyjdźcie koniecznie! Zapraszamy na parkiet! 

plakat Zumba.jpeg
 

Licznik wizyt na stronie: 83457
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 04-02-2014 11:20
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 04-02-2014 14:10

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera