W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Szkolenie z samobadania piersi dla studentek i pracownic naszej uczelni

W czwartek, 23 stycznia br., w godz. 9.00 - 13.00 Instytut Położnictwa PMWSZ w Opolu serdecznie zaprasza wszystkie studentki i pracownice naszej uczelni na pokazowe warsztaty z samobadnia piersi. W holu głównym (koło portierni) można będzie posłuchać, zobaczyć i przede wszystkim poczuć pod własnymi palcami, jak należy prawidłowo przeprowadzać takie badanie i jakie zmiany powinny nas zaniepokoić. Wszystko to za sprawą profesjonalnej pomocy studentek II roku studiów stacjonarnych na kierunku położnictwo i ich pomocnym... fantomom piersi. Dziękujemy opiekunkom studentek i organizatorkom szkolenia: mgr Helenie Rarok-Kluk i mgr Marii Granberg. 

 

Z ostatniej chwili: szkolenie cieszyło się - zgodnie z przewidywaniami - bardzo dużym zainteresowaniem. Ogromna w tym zasługa fachowej, życzliwej i bardzo sympatycznej "obsługi" stoiska, tj. przyszłych położnych z II roku. Dziękujemy im za zaangażowanie! Szczególnie cieszy nas fakt, że zainteresowanie umiejętnością badania piersi okazali także nasi panowie:)

Samobadanie piersi1.jpeg   samobadanie piersi2.jpeg Samobadanie piersi3.jpeg

 

 

Licznik wizyt na stronie: 17917
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 22-01-2014 13:44
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 23-01-2014 13:31

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera